Festivaly a ceny

 • Česká premiéra filmu Hranice na Letní filmové škole v Uherském Hradišti.

  Film Hranice bude mít 10. 8. 2020 svou českou premiéru v rámci bloku studentských filmů na Letní filmové škole v Uherském Hradišti. Hostem bloku B studentských filmů bude i režisér filmu Damián Vondrášek. Více na stránkách festivalu zde.

 • Film Hranice obdržel PAG JURY AWARD na filmovém festivalu v Trieste.

  Film Hranice Damiána Vondráška měl na festivalu světovou premiéru. Snímek si přivezl z festivalu cenu poroty. Více na webu festivalu zde.

 • Jan Palach na 54. KVIFF

  Jan Palach byl zařazen do sekce České filmy 2018 – 2019 na 54. Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových varech. Více na stránkách festivalu zde. Spolu s filmem byli hosty festivalu producenti Viktor Schwarcz, Jan Schwarcz, Jan Maxa, režisér Robert Sedláček, herci Viktor Zavadil a Denisa Barešová.

 • Film Jan Palach obdržel 6 nominací na Českého lva

  Film obdržel nominace v kategoriích Nejlepší film (producenti Viktor Schwarcz, Jan Schwarcz, Silvia Panáková, Erik Panák, Jan Maxa), Nejlepší režie (Robert Sedláček), Nejlepší ženský herecký výkon v hlavní roli (Zuzana Bydžovská), Nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli (Viktor Zavadil), Nejlepší mužský herecký výkon ve vedlejší roli (Jan Vondráček), Nejlepší scénář (Eva Kantůrková), Nejlepší kostýmy (Tomáš Chlud), Nejlepší masky (Jana Bílková). Více v tiskové zprávě zde.

 • Jan Palach obdržel 6 nominací na Cenu české filmové kritiky

  Film Jan Palach Roberta Sedláčka obdržel nominace v kategoriích Nejlepší film, Nejlepší režie, Nejlepší scénář, Nejlepší herec (Viktor Zavadil), Nejlepší herečka (Zuzana Bydžovská), Objev roku (Viktor Zavadil). Více v tiskové zprávě zde.

 • Jan Palach získal na festivalu v Terni 2 ocenění

  Film Jan Palach získal na festivalu Popoli e Religioni – Terni film festival 2 ocenění – za nejlepší filmové efekty a za nejlepší ženský herecký výkon ve vedlejší roli pro Denisu Barešovou. Více na stránkách festivalu zde.


 • Jan Palach uveden na MFF v Římě

  Film Jan Palach byl vybrán do oficiální sekce 13. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Římě. Více na stránkách distributora Cinemart zde.


%d blogerům se to líbí: